רבים שואלים את עצמם מדוע יש צורך בביטוח בריאות פרטי במדינה כמו ישראל, שבה ניתנים שירותי בריאות ציבוריים בסבסוד המדינה, במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי?  

אכן, במדינת ישראל קיימת נגישות למערכת בריאות ציבורית בסטנדרטים בינלאומיים ובאיכות גבוהה, מתוך התפיסה שבריאות היא אחת מזכויות היסוד של תושביה. אך יחד עם זאת, מערכת הבריאות הציבורית אינה יכולה לתת מענה מספק, המותאם לכל ההתפתחויות של העולם הרפואי ויש להכיר במגבלותיה. ביטוחי הבריאות הפרטיים מאפשרים, בין היתר, לקבל הגנה עבור מגבלות אלו ולספק מענה משלים לצרכים הבריאותיים המתפתחים והמורכבים בארץ ובחו"ל.

קרדיט – אתר אנספלאש

רפואת ציבורית ופרטית בישראל

בשנים האחרונות אנו עדים לחוסרים רבים במערכת הבריאות בישראל: מחסור ברופאים ובאחיות, מחסור בציוד, כמו מכשירי MRI או מיטות אשפוז ועוד. לצד אלו, הביקוש לרופאים מומחים ולשירותים רפואיים רק עולה בהתמדה, במיוחד לנוכח העלייה בתוחלת החיים. וכשמשאבי המערכת מוגבלים, היא מתקשה לשמור על רמת שירות מתאימה.

אמנם לאורך השנים המדינה נקטה בשלל צעדים לחיזוק המערכת הציבורית, אך אלו נתנו מענה חלקי בלבד. גם הצעדים שננקטו להגברת הצריכה של שירותי הבריאות הציבוריים לא מנעו ממספר המבוטחים בביטוחי בריאות פרטיים לעלות משנה לשנה.

הסיבות לכך רבות: במסגרת הביטוח הפרטי יש נגישות גבוהה יותר לתרופות מיוחדות, טכנולוגיה מתקדמת זמינה יותר, היצע הרופאים המומחים רחב יותר והתורים לרופאים פרטיים, כמו גם לביצוע ניתוחים ובדיקות, הם קצרים יותר.

כל אלו מאפשרים לביטוח הפרטי לתת מענה מקצועי ויעיל לביקושים ההולכים וגדלים לשירותי רפואה, לצרכים הרפואיים המתפתחים ולאירועים מורכבים במיוחד, בארץ ובעולם. לכן, ביטוח בריאות פרטי משמש כפתרון משלים וחיוני  לשירותי הבריאות הציבוריים.

ביטוח בריאות פרטי של הראל – בשביל השקט הנפשי שלך

הראל היא חברת ביטוחי הבריאות הגדולה והמובילה בישראל, והיא מחויבת להעניק למבוטחיה שקט נפשי ורשת ביטחון בעת אירוע רפואי. היא מעמידה לרשות לקוחותיה ניסיון עתיר שנים בהתמודדות עם מצבים רפואיים שונים, כגון: תיאום ניתוחים בארץ ובחו"ל, תיאום השתלות איברים, רכישת תרופות שמחוץ לסל הבריאות ועוד.

הודות לקשרים רבים והדוקים עם מומחים ומוסדות רפואה בארץ ובכל העולם, יכולה הראל לספק מענה מקצועי, מהיר ויעיל למבוטחיה שזקוקים לשירותי רפואה בארץ או בחו"ל: החל משלב האבחון המהיר, קבלת חוות דעת ממיטב המומחים בארץ ובעולם, תיאומים לוגיסטיים מורכבים להשתלות ולהטסות רפואיות ועוד.

לכן, כשמדובר בביטוח בריאות, לא כדאי להתפשר על פחות מהטוב ביותר: ביטוח הבריאות הפרטי של הראל.

לפרטים נוספים והצטרפות – לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *