כבר בחרתם את היעד לחופשה הבאה שלכם? המציאות משתנה במהירות. שיקולים שלא העסיקו אותנו בעבר נכנסו לתמונה. סגירת נתב"ג, ביטול טיסות, כניסה לבידוד לא צפוי – כולם כבר הפכו לשגרת חיינו.

אם ייסגר השדה, אם ניכנס לבידוד, מי ייתן לנו גב? ומה יהיה עם הכסף? וכמובן, מעל הכל, הפן הבריאותי. היום, יותר מאי פעם, אנחנו חייבים לדעת שיש מי שדואג לנו, שיש לנו כתובת לפנות אליה לעזרה, בכל מקום שבו נהיה ובכל מקרה שיתרחש.

אם תאבדו מחשב נייד, תיק איפור או כמה בגדים, ה"נזק" יגיע לכמה מאות דולרים. הוצאות רפואיות, לעומת זאת, יגיעו בקלות רבה לעשרות אלפים. בארה"ב, למשל, רק הגעה לחדר מיון יכולה לעלות לכם 8,000 דולר; שלא לדבר על אשפוז, אשר עלותו מתחילה ב-4,000 דולר ליום. ניתוח פשוט עשוי להגיע ל-30 אלף דולר.

אלו הם סכומים מטורפים. בחו"ל אין לכם קופת חולים – מרגע שאתם עוזבים את גבולות המדינה, ביטוח הבריאות שלכם לא תופס. רופאים, תרופות, טיפולים, אשפוזים – הכל על חשבונכם. זהו עסק מסחרי לכל דבר – והעלויות בהתאם.

חלופות לביטוח נסיעות לחו"ל
תמונה: pixabay.com

מקרים אלו יכולים לקרות לכולנו: קלקול קיבה, התייבשות, שבירת יד, נקע בקרסול, נפילה בזמן סקי או רכיבה על אופניים. קיימים גם סיכונים משמעותיים יותר כמו תאונת דרכים, התקף לב, פציעות או זיהומים. אין סוף לאירועים קטנים וגדולים שעלולים לקרות לנו, בכל מקום בעולם. אם לא תהיו מכוסים – איש לא יעזור לכם.

בלי ביטוח נסיעות, כל הנזקים וכל ההוצאות ייפלו עליכם ורק עליכם – וייצאו מהכיס שלכם. ביטוח נסיעות, לעומת זאת, יעלה לכם כמו עוד כוס קפה או בקבוק בירה, אבל חשיבותו עצומה. בהשקעה קטנה ומינימלית של דולרים בודדים, תהיו מכוסים ותוכלו לחסוך ולהימנע מהוצאות אדירות של עשרות אלפי דולרים.

חברת הראל מציעה לכם רשת ביטחון מלאה – גם בריאותית וגם כלכלית. זהו הכיסוי הכי רחב שתוכלו לחשוב עליו – אשר שומר גם על הבריאות שלכם וגם על הכיס שלכם.

ומה אם תהיו חייבים להישאר בחו"ל ולא תוכלו לחזור לארץ? למשל, במקרה של סגר באותה מדינה. גם אז – אין מה לדאוג. תוכלו לקבל גם הוצאות לינה (עד 150 דולר ליום) וגם החזר על כרטיס טיסה (עד 1,000 דולר). הראל מציעה ביטוח נסיעות ללא הגבלת גיל – גם בני הגיל השלישי מוזמנים בברכה. המחיר אטרקטיבי ואחיד לכל מדינות העולם, וגם הרכישה פשוטה ומהירה – באפליקציה ובאתר.

נניח שזמן קצר לפני הנסיעה, לפתע נכנסים לבידוד. עם ביטוח נסיעות של הראל, אין מה לדאוג. במקרה של ביטול הנסיעה בגלל קורונה (בידוד או מחלה), תהיו זכאים להחזר הוצאות (עד 400 דולר). ואם כבר הגעתם לחו"ל, ונאלצתם לקצר את החופשה בגלל קורונה, תקבלו את החלק היחסי של ההוצאות ששילמתם מראש.

אפליקציית הראל חו"ל מלווה אתכם בכל מקום בעולם ושומרת עליכם כל הזמן. באמצעותה אפשר להזמין ביטוח נסיעות, ולקבל כסף בחזרה על כל נסיעה. במקרה רפואי היא תמצא לכם רופאים ומרפאות ותעביר מקדמה של 300 דולר. ואם המזוודה תתעכב, היא תשלח לכם 150 דולר באופן מיידי. כמו כן אפליקציית "הראל חו"ל" מחברת אתכם למוקדי השירות והחירום של הראל. בכל מקום בעולם, בכל שעה, בלחיצת כפתור, אתם אף פעם לא לבד.

כמה זמן אתם חולמים על החופשה הזו? חופשה בראש שקט ובלי דאגות, בדיוק כמו פעם… כעת יש לכם את הגב של הראל. ניסיון של 80 שנה, קשרים בכל העולם וצוות מקצועי, אחראי, אכפתי ואנושי. מגיע לכם את הטוב ביותר. אז למה שתתפשרו על פחות? כולם כבר יודעים – בריאות זה הראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *