מתכננים חופשת סקי בחורף 2020? אל תשכחו לרכוש גם פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל ייעודית עבור חופשות סקי. למה זה חשוב, מה כוללת פוליסת ביטוח שכזו ולמה דווקא הראל היא חברת הביטוח האידיאלית לרכישתה? כל התשובות במאמר הבא.

ביטוח ייעודי לחופשות סקי – טסים ומכוסים

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל היא צעד הכרחי לפני כל נסיעה לחו"ל – בין אם מדובר בנסיעת עסקים, בנופש משפחתי או בטיול עם חברים. בכל סוג של נסיעה לחו"ל אנו חשופים לסיכונים הקשורים לבריאותנו או למטען שלנו, ולכן נרצה לרכוש פוליסת ביטוח שתבטיח שנקבל פיצוי כספי אם חלילה ניקלע למקרה חירום. כשטסים לחופשת סקי, הסיכונים הם לא רק רבים יותר, אלא גם ייחודיים, בהתאם לאופייה הייחודי של הנסיעה.

לצד הסיכונים הרגילים המאפיינים כל נסיעה לחו"ל, כשטסים לחופשה שעיקרה פעילות אתגרית כמו סקי ושאר ענפי ספורט החורף (סנובורד, החלקה על הקרח ועוד), צריך לקחת בחשבון את הסיכונים המוגברים לפציעות כמו: כוויות קור, נקעים ושברים כמו גם לשירותי חילוץ ולהטסה רפואית מאזורים עם גישה מוגבלת וכדומה. לשם כך, לא מספיק לרכוש את הכיסויים הבסיסיים של פוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל הסטנדרטית. אליה חשוב להוסיף גם כיסוי ייעודי לספורט חורף.

טסים בראש שקט עם ביטוח הנסיעות של הראל

אם אתם מתכננים חופשת סקי בקרוב ומתלבטים איזו פוליסת ביטוח לרכוש, חשוב לוודא קודם כל שמדובר בפוליסה שכוללת כיסוי לספורט חורף. אך מעבר לכך, חשוב לקחת בחשבון גם את זהות החברה המבטחת. כי בשעת חירום, כשאתם נמצאים בארץ זרה וזקוקים לטיפול רפואי מיידי, אתם רוצים שתהיה לימינכם חברת ביטוח עליה תוכלו לסמוך שתלווה אתכם לכל אורך הדרך: החל מזימון שירותי חילוץ במידת הצורך, דרך איתור המרכזים הרפואיים והרופאים הטובים והמקצועיים ביותר באזורכם וכלה בכיסוי ההוצאות הכספיות שנלוות לאותו אירוע.

ביטוח נסיעות לחופשת סקי בחו"ל
מקור: pexels

לכן, כשזה מגיע לתחום ביטוחי הבריאות, ובכללם גם ביטוח נסיעות לחו"ל עבור נסיעת סקי, חברת הראל היא האלטרנטיבה הטובה ביותר. הראל מציבה סטנדרט גבוה בתחום ביטוחי הנסיעות לחו"ל, הכולל למעלה מ- 80 שנות ניסיון בתחום, במהלכן צברה קשרים הדוקים עם מוסדות וגורמים רפואיים ברחבי העולם. הודות לכך, אתם יכולים להיות בטוחים, שגם אם חלילה תיפצעו באתר סקי נידח, יהיה מי שידע לקשר בינכם לבין המוסד הרפואי הקרוב והטוב ביותר שיטפל בכם.

זאת ועוד, לרשותכם עומד מוקד שירות הזמין עבורכם מכל מקום בעולם, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. ואם חלילה תזדקקו לחילוץ, הראל תוכל להפעיל עבורכם את יחידת החילוץ הבינלאומית שלה, Rescue one.

לצד כל אלו, תוכלו ליהנות גם משירות דיגיטלי יעיל ומהיר לכל אורך הדרך, שיאפשר לכם:

  • לרכוש את פוליסת הביטוח אונליין, בשלושה צעדים פשוטים.
  • להאריך או לקצר את פוליסת הביטוח שרכשתם.
  • לקבל תשלום מראש של עד 300$ עבור שירותי חירום רפואיים באמצעות אפליקציית bit, עוד בעודכם בחו"ל וללא כל צורך בהגשת מסמכים רפואיים.
  • לקבל פיצוי כספי בגין איחור בהגעת כבודה, באמצעות אפליקציית bit ובעודכם בחו"ל, ללא כל צורך בהצגת קבלות.
  • להגיש תביעה אונליין בקלות ובמהירות.

בשורה התחתונה

לפני כל חופשת סקי חשוב לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל הכוללת כיסוי לספורט חורף. אך עוד יותר חשוב לוודא שחברת הביטוח שממנה רכשתם את הפוליסה היא כזו שתוכל באמת לעמוד לצדכם אם חלילה תיקלעו למצב חירום רפואי בחו"ל. אז בשביל השקט הנפשי שלכם, אל תטוסו לחופשת סקי בלי ביטוח הנסיעות של הראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *