האם שאלתם את עצמכם מדוע אנשים רוכשים פוליסות ביטוח? מדוע אנשים משלמים ממיטב כספם מדי חודש עבור מושג ערטילאי כמו "ביטוח", שלא עומד מאחוריו מוצר גשמי או שירות שהם יכולים להיות בטוחים שיקבלו באופן ודאי? התשובה היא פשוטה: שקט נפשי.

כשאנשים רוכשים ביטוח, הם קונים לעצמם שקט נפשי, הנובע מן הידיעה שאם חלילה ייקלעו למצב חירום, למשל בתחום הבריאות, יהיה מי שיסייע להם בהתמודדות עם ההוצאות הכספיות המרובות הכרוכות בו. ובמצבי חירום, כל אחד היה רוצה לצדו חברת ביטוח גדולה, ותיקה ויציבה, עם ניסיון רב בתחום ביטוחי הבריאות.

בביטוחי בריאות הגודל כן קובע

קבוצת הראל מציעה מגוון רחב של מוצרי ביטוח בתחום הבריאות, עבור למעלה משלושה מיליון מבוטחים: ביטוח בריאות, ביטוח מחלות קשות, ביטוח סיעודי, ביטוח שיניים, ביטוח רפואי לעובדים זרים ולתיירים וכן ביטוח נסיעות לחו"ל. נתון זה הופך אותה לחברת ביטוחי הבריאות הגדולה בישראל. אך מדוע הגודל כל כך חשוב כשמדובר בביטוח בכלל, ובביטוח בריאות בפרט?

כי גודל משמעותו איתנות פיננסית; כי גודל הוא תוצאה של ניסיון רב שנים בתחום וכי גודל מביא עמו שירות מקצועי הרבה יותר. כל אלו הם פרמטרים חשובים מאוד למי שנקלע למצב חירום רפואי, וזקוק לשירותיה של חברת ביטוח.

מקור: unsplash.com

חשוב לזכור שביטוחי בריאות נועדו לספק לנו רשת הגנה, בראש ובראשונה, למקרים של קטסטרופה רפואית: צורך בהשתלה או ניתוח מורכב אחר, הזדקקות לתרופות מצילות חיים מעבר לקיים בסל הבריאות הציבורי, התמודדות עם מחלה קשה או מצב סיעודי ועוד.

במקרים כאלו, אדם זקוק לכל עזרה אפשרית: לא רק בצורה של תגמול כספי שיאפשר להתמודד עם ההוצאות הגבוהות, אלא גם בצורת קשרים עם מוסדות רפואיים מובילים בחו"ל וניסיון בניהול ובתפעול מצבים רפואיים מורכבים, כמו השתלות איברים, קבלת טיפול רפואי בחו"ל או רכישת תרופה שלא נמצאת בסל הבריאות.

את כל אלו מציעה חברת הביטוח הראל, והם שהופכים אותה לחברת ביטוחי הבריאות הגדולה והמובילה בישראל.

אולי יש לכם ביטח בריאות, אבל אין לכם הראל

לא מדובר בסתם עוד סלוגן שנהגה על-ידי קופירייטר במשרד פרסום. הסיבה שמשפט זה חותם כל הצעה שיווקית של חברה הראל, היא כי מדובר בתובנה צרכנית חשובה בתחום ביטוחי הבריאות. כי כשמדובר בשאלה איזה ביטוח בריאות כדאי לרכוש, השאלה היחידה שצריכה להנחות אותנו היא איזו חברה באמת תהיה לצדנו בשעת קטסטרופה רפואית, ובאמת תוכל לספק לנו מענה מקצועי ומהיר.

הרבה יותר משיקולי מחיר או הטבות בתחום השירותים הרפואיים הנלווים, מה שבאמת חשוב לנו הוא לקבל רשת ביטחון. ואת זה יכולה לספק רק חברת ביטוח ותיקה, איתנה ומנוסה בתחום ביטוחי הבריאות, כמו חברת הביטוח הראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *