דואגים לבריאות שלכם ושל משפחתכם? מחפשים לעשות ביטוח בריאות פרטי ומבולבלים מכל המידע באינטרנט? הנה שלושה דברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים ביטוח בריאות פרטי.

השאלה הראשונה שצריכה להישאל היא למה בכלל צריך ביטוח בריאות פרטי? האם סל הבריאות אינו נותן מענה? מה עם הביטוח המשלים של קופת החולים? ומה יקרה אם אצטרך לעבור ניתוח בחו"ל? אז האמת הפשוטה היא שבעת משבר רפואי אישי כמו מחלה קשה או הזדקקות לתרופה יקרה – אין לכם מענה מספק וכדי לשמור על הבריאות שלכם ושל יקירכם התשובה היא ביטוח בריאות פרטי של הראל.

כלל ראשון: בחירת מוסד מנוסה, אמין ויציב

ביטוח בריאות פרטי נועד לסייע לאנשים בעת משבר רפואי אישי או משפחתי. בדיוק בשביל זה כדאי לבחור מקום שייתן לכם את הביטחון לו אתם נדרשים בשעה חשובה זו. במילים אחרות, כשאתם בוחרים איפה לעשות את ביטוח הבריאות הפרטי שלכם שימו לב שמדובר במוסד מוכר, בעל ותק רב שנים שמקיים קשרים עם מוסדות רפואיים בחו"ל וספקי שירות איכותיים בארץ ובעולם.

קבוצת הראל פועלת בשוק הביטוח כבר למעלה מ-80 שנה. הניסיון הקנה למוסד ידע מקצועי בתחום ביטוחי הבריאות השונים. ביטוח הבריאות הפרטי של הראל הפך עם השנים למוצר המוביל בשוק הביטוח הישראלי – בדיוק בגלל שהוא מעניק למבוטחים שקט נפשי, יציבות לאורך זמן וידע מקצועי נחוץ.

ביטוח בריאות פרטי
Photo: pixabay

כלל שני: ביטוח בריאות מותאם אישית

הכיסויים המוצעים כחלק מביטוח הבריאות הפרטי הם רבים ובעלי אותיות קטנות – איך תדע במה לבחור? מה בני משפחתך זקוקים? בדקו האם המוסד מאפשר לרכוש כל כיסוי בנפרד או לשלב בין הכיסויים השונים במסלולים נפרדים וגמישים. במילים אחרות – בדקו האם אפשר להתאים את ביטוח הבריאות הפרטי לצרכים שלכם ושל משפחתכם.

ביטוח בריאות פרטי של הראל מציע מגוון כיסויים ושירותים בהתאמה אישית וגם עם אפשרות לבחור במסלולים גמישים. מזה אומר? שאתם יכולים לבחור אילו כיסויים בסיסיים תרצו להכניס בפוליסת הבריאות, תוכלו לבחור בין כמה מסלולים שבהם ניתן לשלב כיסויים שונים וגם תוכלו להוסיף לאלו הרחבות וכתבי שירות נוספים – בעצם תוכלו לתפור את חליפת הביטוח הבריאות הראויה ביותר.

כלל שלישי: שירות מקצועי וזמין

כשמדובר בבריאות שלנו ושל משפחתנו, תמיד נזדקק למענה ישיר ומהיר. כשאתם בוחרים מוסד שיבטח אתכם, חשבו גם על איזה סוג שירות אתם מצפים לקבל. מאחר שתחום ביטוחי הבריאות הפרטי הוא מורכב – בדקו שהחברה שבחרתם מקפידה לתת שירות אדיב, מקצועי וזמין כל העת בפלטפורמות שונות.

ביטוח בריאות פרטי של הראל הוא מוצר דגל שבקבוצה רואים בו מעבר לתהליך מכירת פוליסה או תשלום בגין תביעה – מדובר בעיסוק שדורש מקצועיות, רגישות וזמינות גבוהה. קבוצת הראל היא בעלת ניסיון עשיר במתן שירותים ובמחויבות ללקוחותיה. כל אלה הופכים את הראל לחברת ביטוחי הבריאות הגדולה והמובילה בישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *